logo-white.png

ПЕРШИЙ МЕДИЧНИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ
МІЖСЕКТОРАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ЛІКАРІВ

«Інфекції в практичній діяльності первинної та вторинної ланок»

22-23 травня 2020 | з 10:00

на accemedin.com

Подію завершено! Дякуємо, що були з нами!

Тестування та сертифікати вже доступні:

 

Як це буде?

Головна платформа лікарів спільно з провідними ВУЗами та академіями післядипломної освіти проводить найбільший та наймасштабніший захід у режимі онлайн.

СПІКЕРИ

Понад 100 спікерів з усієї України виступлять на цьому заході з актуальними доповідями на теми найнебезпечніших інфекцій: COVID-19, H1N1, ВІЛ та інших.

ЗРУЧНИЙ ФОРМАТ

В якості додаткової зручності ми надаємо можливість кожному лікареві переглядати, перемотувати та занотовувати всі записи заходу протягом цілого місяця після події. 

БАЛИ БПР

Форум сертифіковано на 20 балів БПР згідно з Наказом № 446 МОЗ України від 22.02.2019. Додатково протягом заходу відбудуться майстер-класи, практичні лекції та семінари, які матимуть власну бальну сертифікацію.

ДОДАТКОВО

Для всіх лікарів передові медичні заклади України проведуть власні майстер-класи, семінари та додаткові онлайн-лекції! Ви зможете переглядати їх на додаткових каналах під час заходу.

КОНФЕРЕНЦІЇ

В рамках заходу планується щонайменше 2 конференції одночасно: для лікарів первинної та вторинної ланок. Окремим блоком презентуємо інформацію з теми інфекційних хвороб у форматі міжсекторальної взаємодії.

Найближчими днями ми зможемо відкрити повну програму та список спікерів, тож слідкуйте за оновленнями! 

Отримуйте найактуальнішу інформацію та беріть участь у розіграші промокодів в каналі Telegram:

tg-white2.png

Скільки це коштує?

Для нас це дорого... Так, ми орендуємо студію, запрошуємо спікерів, налаштовуємо та орендуємо технічне обладнання та "беремо великий рупор", щоб кожен лікар України почув про найграндіознішу подію першого півріччя. Чому тільки першого півріччя? Бо в другому півріччі на Вас чекає найбільша онлайн-подія року, заявка якої вже сформована у Книгу рекордів Гіннеса.

А для Вас, лікарю, вхід на конференцію БЕЗКОШТОВНИЙ! Все, що ми можемо від Вас просити - це пройти реєстрацію та поширити інформацію про цю конференцію на своїй сторінці в соціальних мережах, щоб Ви і Ваші колеги змогли оцінити масштаб цього дійства.

Зробимо медичну освіту онлайн разом!

Разом з Аксемедін!

Спікери

 

Організатори

1/1
s1.png
s3.png
s2.png
s4.png

02000, Україна  м. Київ, вул. Оболонська, 12, кв. 35, тел. +38 044 466 64 93

© ACCEMEDIN, 2019. All rights reserved except where noted.